Hlavní výhody projektu Proč by Vás měl zajímat náš projekt Domy na Vinici?

Vzhledem k současnému vývoji cen energií je důležité, že naše domy jsou skutečně nízkoenergetické. Domy jsou nadstandardně zateplené, mají kvalitní okna s trojskly, jsou vytápěné tepelným čerpadlem, vybavené nuceným větráním s rekuperací, každý dům má vlastní solární elektrárnu vč. bateriového systému. Díky tomu můžete očekávat velmi významnou úsporu nákladů na energie oproti běžnému bydlení.

Různé typy bydlení podle Vaší potřeby

Náš projekt zahrnuje bydlení v samostatně stojících rodinných domech s velkými pozemky. Součástí projektu jsou ale i viladomy se třemi bytovými jednotkami o různých velikostech. Od nejmenších bytů 2+KK po velké rodinné byty 3+KK. Všechny byty ve viladomech mají vlastní pozemek, přístupný přímo z obývacího pokoje bytu a spojují výhody bydlení v rodinném domě s úspornějším provozem bytu.

Možnost financování koupě s pomocí prodeje vaší stávající nemovitosti

Bydlíte v bytě v Brně a toužíte po domu s vlastní zahradou? Nebo naopak vlastníte dům, který je pro vaše potřeby až příliš velký a nákladný? Jsme připravení Vám pomoci s prodejem vaší stávající nemovitosti, pokud o to budete mít zájem, a dokážeme přizpůsobit splátkový kalendář vašim individuálním možnostem.

Kontakt