NAŠI PARTNEŘI

Společnost PROTECTION & CONSULTING, s.r.o. byla založena v roce 1996 a trvale rozšiřuje portfolio nabízených produktů a služeb. Fotovoltaické elektrárny pro investory, firmy, obce a instituce nebo majitele rodinných domů jsou oblastí, které se nejvýrazněji věnují. Realizace od prvního kontaktu po předání systému, monitoring a následný servis, zajištění kompletní administrativy a vyřízení dotací, to jsou fotovoltaické systémy Protection. 

Zabývají se vším co se týká architektury, urbanismu a prostředí pro život, práci, odpočinek, zábavu i dopravu. Od strategických plánů a prověřovacích studií, přes studie architektonické a komplexní projektovou přípravu až po prezentaci projektů pro odbornou i laickou veřejnost či obchodní účely.

       Brněnská společnost poskytující komplexní služby v oboru pozemních staveb nejširšímu               spektru zákazníků. Již 10 let staví rodinné domy i luxusní vily, bytové domy, halové objekty a         další stavby. Dále nabízí služby projekční kanceláře, měření termovizí a technický dozor                 stavebníka.

Součástí rozsáhlé prodejní sítě Ptáček jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Studia nabízejí nejširší sortiment ve všech cenových úrovních, s velkým výběrem domácích i zahraničních značek, včetně aktuálních novinek. Studia koupelen prezentují širokou nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, baterií a doplňků. V současnosti společnost provozuje více než šest desítek koupelnových studií v ČR a SR a další se připravují. Studia v brněnském M-Paláci, Praze-Jinočanech, Praze-Podolí a Praze-Černém Mostě se svou plochou až 1.400 m2 patří mezi největší koupelnová studia v ČR. Studia koupelen Premium v Brně - Komárově a Praze - Vysočanech jsou zaměřena na VIP klientelu a nabízí především designové novinky.

                     Již 20 let dováží a distribuují kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s                             mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií. Specialitou v  sortimentu jsou především dřevěné podlahy, na které se zaměřují od založení společnosti v roce 1993. Svým sortimentem a uceleným programem nabízí zákazníkům komplexní servis v oblasti podlahových krytin. 

Česká rodinná firma NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, a.s. se sídlem v Ořechově u Brna, která působí na trhu s nábytkem již od roku 1990. Široký sortiment výroby zahrnuje bytový i komerční nábytek. Výhodou je možnost komplexního řešení celého interiéru z jednoho materiálového zdroje a ve stejném stylu. Neobvykle široká nabídka materiálů dle aktuálních trendů je další naší předností.  Vybavení interiéru nábytkem a kuchyněmi zahrnuje i kompletní poradenství pro zákazníky a servis.